Viber     Telegram    WhatsApp    Українською мовою     

Перевірка реєстрації імені зірки за допомогою GoogleEarth

Особливістю замовлення надання імені зірки у нас є можливість перевірки реєстрації через програму Google Планета Земля.

Для цього Вам необхідно буде встановити програму з офіційного сайту Google Earth Pro для комп'ютера - https://google.com/earth/

Потім слід встановити мітки телескопа Kepler, перейшовши за посиланням - http://kepler.link/sky.kml

Після того, як Ви встановили всі необхідні для перевірки елементи, запустіть Google Earth Pro.

Далі перейдіть з режиму Земля в режим Небо, натиснувши кнопку в горизонтальному меню, яка схожа на Сатурн, і виберіть потрібний режим відображення.

 

Програма почала показувати карту зоряного неба. У полі пошуку, яке знаходиться у лівому у верхньому кутку програми, введіть небесні координати зірки із сертифіката у форматі GPS.

Що означає формат GPS?

Наприклад, у сертифікаті вказані координати: пряме сходження: 19h22m3.02s і відмінювання: +39°38′0.5", отже, у поле пошуку слід ввести – 19:22:3.02 39:38:0.5 і натиснути пошук.

 

Після цього програма покаже мітку Вашої зірки, вона має бути червоною  як показано на зображенні.

При натисканні на позначку вона відобразить Ім'я зірки та її докладні характеристики, як на малюнку знизу, тільки відповідно до Ваших даних.

Вітаємо Вас перевірку реєстрації імені Вашої зірки успішно завершено!

 
Вирішення складнощів під час перевірки реєстрації

Якщо після того, як Ви ввели координати, вам заважає жовта мітка  то її можна відключити, натиснувши на позначку під пошуковим рядком, як показано на малюнку.

Що робити, якщо зробили всі кроки, а зірка відзначена зеленою міткою?

Це може бути визнано тим, що база ще не оновилася, або її оновленню щось перешкоджає. Існує кілька шляхів вирішення цієї проблеми:

1) Очищення кешу (Повне очищення)

а) У верхньому лівому куті вибираємо вкладку Файл, а в ній пункт Вийти з сервера.

б) Потім переходимо у горизонтальному меню у вкладку Інструменти, там пункт Параметри, там вкладка Кеш і вибираємо Видалити файл Кеша.cache3

в) Потім йдемо назад у вкладку Файл і там уже вибираємо пункт Підключиться до сервера.

г) Після цього повторюємо пошук за Вашими координатами.

2) Очищення кешу (Часткове очищення)
У горизонтальному меню зайдіть у пункт Інструменти, потім у пункт Настройки. Потім перейдіть на вкладку Кеш. І зробіть операції очистити кеш пам'яті та очистити кеш диска.

3) Якщо не допоміг попередній метод, необхідно спробувати повністю перевстановити програму Для цього зайдіть у Панель Управління на вашому комп'ютері, потім виберіть пункт Встановлення та видалення програм та видаліть Google планета Земля.

Після цього зайдіть у Мій комп'ютер, Диск С, у папці Program files або Program files(x86), повинна бути папка Google, зайдіть у неї та видаліть папку Google Earth. Потім перезавантажте комп'ютер і знову встановіть Google Планета Земля, встановіть мітки телескопа Кеплер. Перевірте реєстрацію.

4) Пам'ятайте, якщо у Вас виникли труднощі, пов'язані з перевіркою реєстрації імені зірки, телефонуйте (096) 730-33-03 та отримайте повну консультацію наших спеціалістів.